Tak mieszkamy na Filipinach, czyli youtubowe rozdziewiczenie

Zapraszamy Was do naszego domu na Filipinach. To premierowa ”produkcja” na tym pachnącym świeżością kanale. Myślę, że jak na pierwszy raz wyszło to całkiem w porzadku, zwłaszcza biorąc pod uwagę mocno ograniczone możliwości sprzętowo-warsztatowe. Choć nie ukrywam, lekki obciach czuć. Mamy nadzieję, że naturalność przed kamerą przychodzi z czasem.

 

Nie do końca jesteśmy świadomi swoich ułomności w zakresie szeroko pojętej produkcji video dlatego bedziemy wdzięczni za opinie, uwagi, komentarze i krytykę. Może pociągniemy temat, bo frajda była całkiem konkretna. Pozdro i zapraszamy :-)

 

 

115 thoughts on “Tak mieszkamy na Filipinach, czyli youtubowe rozdziewiczenie”

 1. Sklepienie krzyżowo-żebrowe ;) Trochę słabo słyszałem Twój głos w domu, ale poza tym jest dobrze, nie jest łatwo występować przed kamerą więc wyluzuj, dobrze było. Zdrówka!

 2. Najnaturalniejsze to kotory przed kamerą! :-) Nagrywajcie – ja bede ogladac i z checia zamienie lekture z bloga na film z lektorem :-) byle nie z dubbingiem bo to w Polsce niedopuszczalne :-p

 3. Takie filmy to powinny byc zakazane!
  Nie da sie ogladac i nie marzyc aby tam byc! ;)

  Co do filmu to dwie uwagi:
  1) Mozecie wybrac bardziej standardowa czcionke na napisy, aby wygladalo bardziej „filmowo”.
  2) Zalecam uzycie filtrow do korekcji kolorow. Dzieki temu video bedzie wygladac bardziej 'filmowo’. Jest pelno tutoriali na YT jak to zrobic i w Sony Vegas i w Affter Affects (a mniemam ze Monia uzywala jednego z tych programow).

  Nie moge sie doczekac kolejnego filmu!

  Koty Wam przez taras nie uciekaja?

  PS. Bardzo dobry montaz jak na pierwszy film. :)

  1. Dzięki za uwagi. Pobawimy się z filtrami następnym razem. Propsa za montaż przekażę, Monia się ucieszy. Heniek uciekł ze trzy razy, potem mu się znudziło. Pozdro.

 4. No zwariowałam. Cudownie. Tęsknię za Filipinami. To póki co najpiękniejsze dla mnie miejsce na Ziemi. I mieszkacie tak jak mi się marzy właśnie. Wątpię czy coś zagrozi Filipinom w zajmowaniu 1 miejsca. W poniedziałek ruszamy na kolejne wojaże i zobaczymy? Pozdrowienia dla Was :)

 5. No zwariowałam. Cudownie. Tęsknię za Filipinami. To póki co najpiękniejsze dla mnie miejsce na Ziemi. I mieszkacie tak jak mi się marzy właśnie. Wątpię czy coś zagrozi Filipinom w zajmowaniu 1 miejsca. W poniedziałek ruszamy na kolejne wojaże i zobaczymy? Pozdrowienia dla Was :) Filmik super :) Czekam na kolejne :)

 6. Ucieszyłem sie bardzo zobaczyc Was w ruchu, Marcin jakby zeszczuplał a Ty Siora jak zwykle gwiazda ;) czesciej puszczajcie filmiki bo to tak jakoś milej, jeżeli na jasień nie wrócicie do Polski to może uda się spędzic z Wami urlop? dziecko już duże, zostanie same … buzxiaki i do zobaczenia jak Bóg pozwoli

  1. Dzięki Tomek. Filmy pewnie będą, ale za chwilę bo padł podręczny Nikon, którym to było nagrywane. Zapraszenie macie cały czas. Ściskamy i do zobaczenia.

 7. Jaka jest cena za wynajem takiego domu..? Z mężem chcielibyśmy wyjechać tam na dłużej. Narazie zbieramy informacje z rzetelnych źródeł. Nie ukrywam że wasze spostrzeżenia i przeżycia w tym cudnym
  miejscu są bardzo dla nas cenne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *