Hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe na Siquijor – gdzie zatrzymać się na wyspie

Informacyjnie, na szybko. Serwis internetowy miejscowej organizacji turystycznej Siquijor Tourism – Provincial Tourism Office opublikował przydatną broszurę informacyjną dotyczącą bazy noclegowej na wyspie. Jak widać oferta jest rozbudowana, zróżnicowana i na każdą kieszeń. Wklejam te grafiki dla własnej wygody – na częste pytania w tym temacie będę mógł od dziś odpowiedzieć prostym linkiem.

Od siebie dodam, że zwykle polecamy zaprzyjaźnione, sprawdzone, ujęte w zestawieniu miejscówy – ośrodek przy plaży The Bruce i siostrzany, budżetowy interes po drugiej stronie drogi nazwany The Sylvia. Oba zlokalizowane w Solangon w obrębie magistratu San Juan.

Kliknij >>>tutaj<<< by polubić stronę na Facebooku i być na bieżąco z blogiem i Filipinami

1 2 3 4 5 6

13 thoughts on “Hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe na Siquijor – gdzie zatrzymać się na wyspie”

  1. Hej obecnie na Negros jesteśmy a od 5 marca właśnie na Siqu będziemy. Czy coś niedrogiego z dostępem do kuchni znajdzie się? Bo my gotujacy jesteśmy

  2. Czesc .Mam pytanie po obejrzeniu jednego z filmow na YouTube .Cisnoles tam ciężary na siłowni na Siqujior.Czy można tam tak po prostu zajść i pocwiczyc jednorazowo lub drukrotnie ??i jakiś namiar jak tam trafic jeśli można i jest możliwość tam pocwiczyc.bede tam w następnym tygodniu bodajże lub koniec tego tygodnia.pozdrawiam i dzięki z gory za info.

    1. Hej, to pomyłka, nie chodzimy tu na siłownię. Odpowiadając na pytanie – są miejsca do których można wejść z ulicy, ale adresów nie znam. Popytaj kierowców motorynek w porcie, zawiozą bez problemu. Pozdro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *