Współpraca

Zainteresowanych współpracą Partnerów serdecznie zachęcamy do kontaktu.

PublicDomainPictures@pixabay

Nasi czytelnicy to w przeważającej większości ludzie młodzi i aktywni, tworzący zaangażowaną, prężną i kreatywną społeczność – pod tekstami niejednokrotnie pojawia się polemika licząca kilkadziesiąt komentarzy. Ich zainteresowania pokrywają się z wiodącą tematyką bloga: podróże i wszystko co się z nimi wiąże (odzież, sprzęt, podróżna elektronika i akcesoria, oferty wyjazdów, przyjazne usługi finansowe i produkty ubezpieczeniowe itp.), życie w Azji, zdrowy tryb życia, aktywny wypoczynek, właściwe odżywianie i rozrywka. Poza tym zresztą jak powiada klasyk: ”to, że ktoś pisze wyłącznie o tipsach jeszcze nie oznacza, że nie mógłby promować paliwa do rakiet”

Preferujemy współpracę w formie testu lub recenzji, ale jeżeli oferujesz ciekawy produkt lub usługę to każdą propozycję rozważymy i zaplanujemy indywidulanie tak, by obie strony były ukontentowane. Dużą uwagę zwracamy zarówno na warstwę językową jak i sferę wizualną (fotografie, grafiki). Istnieje również możliwość wstawienia na stronę baneru reklamowego.

Współpraca z Autorami

Autorzy ciekawych tekstów są tu zawsze mile widziani. Jeżeli chciałbyś opublikować swoje materiały, nie wahaj się ani chwili, tylko pisz tutaj.

Życie na Filipinach. Azja, Podróże, Gotowanie, Filipiny, Blog.